www.spor19.com
20 April 2015 Monday / Sıcaklık 11ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Ben değil, abisi tecavüz etti’
‘Ben değil, abisi tecavüz etti’
Küçük kız çocuklarına tecavüzden tutuklanan yaşlı adam iğrenç açıklamalarda bulundu. Çorum’da ilkokul öğrencisi 2 kız çocuğuna fiili livata yoluyla tecavüz etmekten tutuklu bulunan 60 yaşındaki Osman K. mahkemede ilginç açıklamalarda bulundu.
Paylaş
2/10/2013 / 7:04:09 AM     Ekleyen : corum dost haber

Küçük kız çocuklarına tecavüzden tutuklanan yaşlı adam iğrenç açıklamalarda bulundu. Çorum’da ilkokul öğrencisi 2 kız çocuğuna fiili livata yoluyla tecavüz etmekten tutuklu bulunan 60 yaşındaki Osman K. mahkemede ilginç açıklamalarda bulundu. Zanlı “2 kız çocuğuna ben tecavüz etmedim. Kızlardan birine abisi tecavüz etmiş. Suç bana kaldı. Hakkımda ki suçlamaları kabul etmiyorum” diye kendini savunurken, avukatı da müvekkilinin tecavüz etmesi için cinsel yeteneğinin bulunmadığını öne sürdü. 

Olay geçtiğimiz yıl Çorum merkezde meydana geldi. Hiç evlenmeyen ve kendisine ait bir evde tek başına bekar yaşayan Osman K. aynı mahallede oturan 13 yaşındaki B.K. ve E. G. isimli küçük kız çocukları ile tanıştı. İddialara göre küçük kızları evine davet eden Osman K. bir süre sonra küçük kızlarla cinsel ilişkiye girmeye başladı. Komşularının şikayeti üzerine gözaltına alınan zanlı çıkarıldığı mahkemece küçük yaştaki çocuklara tecavüzden tutuklandı.

Polis eşliğinde hastaneye sağlık raporuna götürülen B.K. ve E. G. isimli küçük kız çocuklarının fiili livata yoluyla tecavüze uğradıkları belirlendi.

 

‘BEN YAPMADIM ABİSİ YAPTI’

Çorum Ağır Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkan Osman K. kendisinin masum olduğunu belirterek, iğrenç açıklamalarda bulundu. B.K. isimli küçük kız çocuğuna kendisinin değil abisinin tecavüz ettiğini anlatan Osman K. ‘Bana tuzak kuruldu. 2 kız çocuğu ile ilişkiye girmedim. Zaten bende sorun var. Fiili livata yoluyla B.K.’ye abisi tecavüz etmiş. Bunu bana söylemişti. Zaten bu şekilde ifadesi de var. Ben yaşlı ve hasta biriyim. Hastalığım cezaevinde ilerliyor. Ben tahliyemi istiyorum” dedi.

 

‘CİNSEL YETENEĞİ YOK’

Sanık Osman K.’nin avukatı ise müvekkili hakkındaki suçlamaların iftiradan ibaret olduğunu belirterek tahliyesini istedi. Osman K.’nin istese dahi küçük kızlarla ilişkiye girmesinin mümkün olmadığını, çünkü kendisinin cinsel yeteneğinin olmadığını öne sürerek bu yönde Adli Tıp Kurumundan rapor alınmasını istedi.

 

YEĞENİNİN EŞİ KADIN BULMUŞ

Duruşmada tanık olarak dinlenen Osman K.’nin yeğeninin eşi de ilginç açıklamalarda bulundu.

Saliha D. “Ben eşimin dayısı olan dayıma 2,3 tane kız buldum. Ama hepsiyle yaşı küçük diye kabul etmedi. Evine arada bir giderdim hiç böyle küçük kızlarla falan olduğunu görmedim. Böyle bir şeyi yaptığını sanmıyorum” dedi.

Cumhuriyet savcısı hazırladığı mütalaasında her iki küçük kızında fiili livata yoluyla tecavüze uğradıklarının doktor raporu ile sabit olduğunu, zanlının suçu işlediğine dair kuvvetli suç şüphesinin bulunması ve cezanın üst sınırı düşünüldüğünde kaçma şüphesinin bulunmasından dolayı Osman K.’nin tutuklu yargılanmasını istedi.

Mahkeme heyeti küçük kızların ruh sağlıklarının bozulup bozulmadığı yönünde ve zanlı Osman K.’nin cinsel yetenek yetersizliğinin belirlenmesi için Adli Tıp’ gönderilen raporlarının beklenmesi için duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.

 

www.spor19.com
Adli Haberler Kategorisindeki Diğer Haberler

Köşe Yazarlarımız
Üye Girişi
Haftanın Haberi
Anket»  Tarih  4/30/2012
Çorum Belediyespor 3. ligde başarılı olabilecek mi?
a) Evet b) Hayır - (132)
a) EVET - (58)