blackjack oyna

ÇORUM’DA 97 BİN 280 ÖĞRENCİ DERS BAŞI YAPTI

2015-2016 eğitim öğretim yılı başladı. Çorum’da 97 bin 280 öğrenci için dün yeni eğitim döneminin ilk ders zili çaldı.
Bu haber 2015-09-29 00:01:51 tarihinde eklenmiştir.

2015-2016 yılının başlaması nedeniyle İstiklal İlkokulu’nda tören düzenlendi.

Törene Vali Yardımcısı Adem Saçan, Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, Milli Eğitim Müdür Vekili Kadir Söngüt, Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cem Gençoğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Erkan Elfaz Ermiş, , İstiklal İlköğretim okulu Müdürü Vedat Keskin, bazı daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törenin açılış konuşmasını İstiklal İlkokulu Müdürü Vedat Keskin yaptı, Ardından sırasıyla Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kadir Söngüt, Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cem Gençoğlu ve Vali Yardımcısı Adem Saçan birer konuşma yaptılar.

Ardından 4/C sınıfı öğrencisi Şüheda Sağır isimli öğrenci ‘Okulumuz’ adlı şiiri okurken, 3/C sınıfı öğrencisi Elif Sena Bora günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

Program, 4/A sınıfı öğrencileri Melike Erva Seven’in ‘Ders Yılımız Başladı’ isimli şiiri okumasıyla sona erdi.

İlköğretim Haftası dolayısıyla düzenlenen programının ardından Vali Yardımcısı Adem Saçan ve beraberindekiler sınıfları gezerek, öğretmenler ve öğrenciler ile bir süre görüştü.

Saçan, öğrencilere dağıtılan kitapları da inceleyerek, öğrencilerin eksiklerinin bulunup bulunmadığını ve sınıf mevcutlarını sorarak, öğrencilere yeni eğitim öğretim yıllarında başarılar diledi. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Çorum Dost Haber
© Copyright 2018 Dost Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA