blackjack oyna

CEYLAN: KÖYLÜNÜN REFAH SEVİYESİNİ ARTIRACAĞIZ

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Ahmet Sami Ceylan, Çorum'un ürün çeşitliliğinin ve kalitesinin artırılması, sulanabilir arazilerin suyla buluşturulması, köylünün, üreticinin kalkındırılması için gereken her türlü çabayı göstereceklerini belirtti.
Bu haber 2015-10-15 00:35:57 tarihinde eklenmiştir.

Ceylan, Ticaret Borsası'nı gezdi

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Ahmet Sami Ceylan, Çorum Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek, Borsa Kompleksi içerisinde faaliyet gösteren tüccarlarla görüştü.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş ile bir süre görüştükten sonra Borsa Kompleksini gezen Ceylan, ürün satan çiftçilerin, alım yapan tüccarların sorunlarını, taleplerini ve beklentilerini dinledi.

Borsada yoğun ilgiyle karşılanan Ceylan, 1 Kasım seçimleri için de partisine destek istedi.

Yemde ve gübrede KDV oranının tamamen kaldırılacağını, üretecinin, köylünün refah seviyesinin yükseltileceğini belirten Ceylan, AK Parti'nin yeni dönem iktidarında sulu tarıma, üretimde kaliteye ve çeşitliliğe önem verileceğinin altını çizdi.

Beraberinde AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ticaret Borsası Başkanı Ali Bektaş ile birlikte Borsa Kompleksi'ndeki işyerlerini tek tek ziyaret eden Ceylan, "Çorum'u birlikte yöneteceğiz" mesajı verdi.

 

Ceylan: Köylünün refah seviyesini artıracağız

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Ahmet Sami Ceylan, Çorum'un ürün çeşitliliğinin ve kalitesinin artırılması, sulanabilir arazilerin suyla buluşturulması, köylünün, üreticinin kalkındırılması için gereken her türlü çabayı göstereceklerini belirtti.

Milletvekili Adayı Ceylan, 1 Kasım seçimleri öncesi çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor.

Bir yandan ilçeleri, diğer yandan esnafı, sivil toplum kuruluşlarını, meslek kuruluşlarını ve kamu kurumlarını ziyaret eden Ceylan, şimdi de Çorum Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.

Ceylan, beraberinde; AK Parti İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve bazı partililerle birlikte Ticaret Borsası'na çıkarma yaptı.

Borsa Meclis Başkanı Mustafa Boyraz, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Ceylan ve beraberindekiler, ilk olarak Ali Bektaş'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

 

"DÜNYA PAZARINA GİRMELİYİZ"

Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bektaş, hükümetin pirinçte yüzde 8 olan KDV'yi yüzde 1'e indirdiğini hatırlatarak, üreticiyi rahatlattıklarından dolayı AK Partili milletvekillerine teşekkür etti. Yem ve katkı maddelerinde de KDV'nin yüzde 8'den 1'e indirilmesini istediklerini dile getiren Bektaş, Türkiye'nin et ürünlerinde, yemde, tahılda dışa bağımlı olmaktan kurtulmasını istediklerini kaydetti. Çorum'da ürün çeşitliliğinin ve kalitesinin artırılması için çaba gösterdiklerinin altını çizen Bektaş, dünya pazarına ancak kaliteli ürünlerle girilebileceğini söyledi.

Milletvekili Adayı Ahmet Sami Ceylan'ın hem bir ziraat mühendisi olarak, hem de Çorum'un içinden yetişmiş bir kişi olarak sorunları çok iyi bildiğini, kendisinin milletvekili olmasının kente büyük avantaj sağlayacağına inandığını ifade eden Bektaş, "Burası sizin eviniz sayılır. Her zaman bekleriz. Sorunlarımızı işbirliği ve karşılıklı diyalog halinde çözeceğiz" dedi.

Tarım yatırımlarının, üretimin desteklenmesini talep eden Bektaş, sulanabilir arazilerin de artırılması için yapılan çalışmaların genişletilmesini istedi.

Ali Bektaş, ülkemizde yaşanan terör olaylarını da değerlendirerek, "terör olayları hepimizi derinden üzüyor. Birlikte rahmet vardır. Birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. Bir olalım, iri olalım, diri olalım. Böyle olursak bize kimsenin gücü yetmez. Türkiye'nin yasalarına, hukuk kurullarına uyan herkes bizim için bir olmalı, herkesi aynı gözle görmeliyiz" diye konuştu.

 

"İSTİKRARIN, HUZURUN ZEDELENMESİNE ASLA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Ahmet Sami Ceylan ise konuşmasında "bizler Çorum ve Türkiye sevdalısıyız. Ülkemizi ve Çorum'u hep birlikte yöneteceğiz. Çorum'da milletvekilleri ile, sivil toplum, meslek kuruluşları, kamu kurumları, esnaf, sanayici, tüccar hep birlikte hareket ederek bir şeyler yapacağız" dedi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Ankara'da yaşanan bombalı saldırıyı değerlendiren Ceylan, saldırı sonucu yaklaşık 100 kişinin hayatını kaybettiğini, 258 kişinin de yaralandığını hatırlatarak, "Bu saldırılar ülkemizin huzuruna, istikrarına, güvenine yapılmıştır. Terörün dini, dili, ırkı, rengi olmaz. Terör her zaman terördür. AK Parti olarak terörün her türlüsüne karşıyız. PKK'sından DEAŞ'a, İŞİD'e kadar her türlü terör yapılanmasıyla etkin mücadele içindeyiz. Bu örgütlerin tümü de bizim için aynı kefededir, aynı çizgidedir. Hükümetimizin mücadelesi kararlılıkla sürüyor. Bir tane bile terörist kalmayıncaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Teröre kesinlikle taviz yok" dedi.

Türkiye üzerinde çeşitli oyunlar oynandığını ifade eden Ceylan, "Türkiye üzerinde geçmiş yıllarda da oyunlar oynandı, ancak kötü emeller besleyen kişi veya gruplar muvaffak olamadı. Şimdi yine muvaffak olamayacaklar. İstikrarın, huzurun zedelenmesine asla müsaade etmeyeceğiz" şeklinde konuştu.

Türkiye'nin sıkıntılı bir süreçten geçtiğinin altını çizen Ceylan, "bu günler birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirme günleridir. Teröre karşı tek vücut olmak zorundayız. Önemli olan ülkemizin birlik ve beraberliği, bölünmez bütünlüğü, geleceğimizdir" ifadesini kullandı.

Türkiye'nin 13 yıldır koşar adım ilerlediğini, bu büyümenin ve gelişmenin bazı çevreler ve kişiler tarafından engellenmek istendiğini anlatan Ceylan, "Türkiye koşmaya devam edecek. 7 Haziran'dan beri yaşadığımız fetret devrini, duraklama devrini 1 Kasım itibariyle bitireceğiz. Hedefimiz dünyanın ilk 10 ekonomisi içerisinde yer almaktır. 2023 yılına kadar da bu hedefimize ulaşacağız. Yeter ki dostluğumuzu, kardeşliğimizi pekiştirelim" diye konuştu.

 

"GÜBRE VE YEMDE KDV KALKACAK"

AK Parti'nin yeni seçim beyannamesi hakkında da bilgi paylaşımında bulunan Ceylan, gübre ve yemde KDV'nin tamamen kaldırılacağını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun katılımı ile yapılan yeni tesislerin temel atma ve yapımı tamamlanan tesislerin açılış törenini değerlendiren Ceylan, sadece açılışı yapılan ve temeli atılan yeni tesislerin 400 milyonluk bütçeyi kapsadığını söyledi. Çorum'da Tımarlı projesini önemsediklerinin altını çizen Ceylan, sadece bu projenin bile 137 milyonluk yatırım olduğunu kaydetti. Ceylan, Çorum'un sulanabilir arazilerini artırmakta, ürün çeşitliliğini ve kalitesini artırmakta kararlı olduklarını sözlerine ekleyerek, üreticinin, köylünün, tüccarın refah seviyesini yükselteceklerini vurguladı. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -
Çorum Dost Haber
© Copyright 2018 Dost Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA