blackjack oyna

‘1 KASIM’DA HİZMET MEYVESİ TOPLADIK’

AK Parti İl Başkanı Bekiroğlu, partisinin il genel meclisi grubuna teşekkür ziyaretinde bulundu.
Bu haber 2015-11-08 22:41:10 tarihinde eklenmiştir.

AK Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, 1 Kasım seçimlerinde Türkiye’de olduğu gibi Çorum’da da yaptıkları yatırım ve hizmetlerin meyvesini toplayarak Türkiye ve Çorum’da oy rekoru kırdıklarını açıkladı.

AK Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, 1 Kasım seçimlerinde elde ettikleri büyük başarıya sağladıkları katkılardan dolayı partisinin il genel meclisi grubuna teşekkür ziyaretinde bulundu.

AK Parti İl Başkan Yardımcıları Adnan Tığlı ve Mesut Ceylan ile birlikte Cumartesi günü yapılan İl Genel Meclisi Toplantısı öncesinde AK Parti Meclis Grubuyla bir araya gelen Rumi Bekiroğlu, 1 Kasım seçimlerinde aynı zamanda İl Genel Meclisinin ilçe ve köylerde yaptığı başarılı çalışmaların meyvelerini topladıklarını belirterek, “1 Kasım seçimlerinde özellikle son 2 yıl içerisinde yaptığımız çalışmaların meyvesini aldık. 1 Kasım seçimlerinde Çorumlu seçmenlerin de köylere yaptığımız hizmetlerin karşılığında gereğini yaptığını düşünüyorum” dedi.

7 Haziran seçimlerinde seçmenin kendilerini deyim yerindeyse ‘es’ geçerek,  bazı nasihatti bulunduğunu vurgulayan Bekiroğlu, “AK Parti olarak seçmenin verdiği mesajı çok iyi analiz ettik.  Seçmenden aldığımız bu mesaj, bizlerin daha etkili siyaset yapmasına, milletin sesine kulak veren bir siyaset yapmamıza neden oldu. Bunun sonucunda da Çorum’da oy rekoru kırdık. Bu rekor tahmin edilen bir rekordu” ifadesini kullandı.

Konuşmasında görüşmeleri devam eden Çorum İl Özel İdaresinin 2016 yılı bütçesi hakkında da açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, şöyle dedi:

“Çorum İl Özel İdarinin 90 milyon TL olarak öngörülen 2016 bütçesinin yaklaşık 25 milyon TL’lik kısmını yatırım bütçesi oluşturmaktadır.

Bu bütçeyi önceki yıllarda olduğu gibi 2016 yılında da adil ve eşit bir şekilde ilçelere pay edeceğiz.

2016 bütçesinin hayırlı olmasını diliyorum. Emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Yaptığınız çalışmalarla yüzümüzü daha da ağarttınız.

AK Parti olarak artık Türkiye’nin partisiyiz. Türkiye’deki tüm insanlarımız için eşit ve adil bir şekilde hizmet üretmeye devam edeceğiz.  Hizmette eşit ve adil olmak en kavi duygumuzdur”

Ziyaretten duydukları mutluluğu ifade eden İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya ise bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da teşkilatların emrinde olduklarını ve teşkilatlara rağmen hiçbir iş ve eylemin yanında olmayacaklarını söyledi.

“Marifet iltifata tabidir” diyen Kaya, şöyle dedi:

“İl Genel Meclisi olarak seçildiğimiz ilk günde kendi aramızda sözleştiğimiz gibi birlik ve beraberliğimizi bozmadan çalışıyoruz.

Göreve ilk geldiğimizde köylerde kesinlikle hizmet şikayeti gelmeyeceğine söz verdik ve Allah’a şükür bunu önemli ölçüde başardık.

İl Genel Meclisi olarak bize düşen teşkilatlarımızın yüzünü ağartan çalışmalara imza atmaktır. Meclis olarak bu konuda görev yaptığımız süre içerisinde önemli çalışmalara imza attığımızı düşünüyorum. Meclis grubu olarak her zaman teşkilatlarımızın emrinde olduğumuzu, onların direktifleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceğimizi bir kez daha belirtmek istiyorum”

:p>

 

7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 50 TRY (Türk Lirası) karşılığı Atıl Uzelgün Huzurevi Yaşlı Bakını ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü/Çorum Kale Mah. Kıbrıs Cad. No: 100 Çorum adresinden satın alınabilir.

7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Atıl Uzelgün Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü/Çorum Kale Mah. Kıbrıs Cad. No: 100 Çorum adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

9. İstekliler tekliflerini, Birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle, her bir iş kaleminin miktarı ile bu kalemler için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

10. İstekliler teklif ettikleri bedelin % 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür.

12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

13. Diğer hususlar:

İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.

 

BASIN: 175844

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -
Çorum Dost Haber
© Copyright 2018 Dost Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA