blackjack oyna

“SULU TARIM ÖNCELİĞİMİZ OLACAK”

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, partisinin il genel meclisi grubuna teşekkür ziyaretinde bulundu...
Bu haber 2015-11-14 01:10:20 tarihinde eklenmiştir.

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, milletvekilliği döneminde önceliği sulu tarıma vereceğini belirterek, ‘çünkü kırsal kalkınmadan ülke ve Çorum kalkınamaz” dedi.

Çorum’da sulanabilir toplam tarım arazisinin % 48,7’sinde sulu tarım yapıldığını dile getiren Ceylan, 4 yıllık milletvekilliği dönemi sonunda bu oranı en az %90’a çıkartmak olduğunu kaydederek, “ancak sulu tarımla çiftçinin, kırsal bölgelerin gelirini artırabilir, refah seviyesini yükseltebiliriz” ifadesini kullandı.

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, 1 Kasım seçimlerinin ardından AK Parti İl Genel Meclisi Grubuna teşekkür ziyaretinde bulundu.

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp Arslan’ın da katıldığı ziyarette konuşan Ahmet Sami Ceylan,  bu güne kadar olduğu gibi milletvekilliği döneminde de hizmet verirken hassas davranarak Çorum’daki tüm renkleri kucaklayacaklarını belirterek, “AK Parti Çorum Milletvekili olarak, tek derdim ayrımsız Çorum’a hizmet olacak. Tüm teşkilatlarımızla birlikte takım ruhu içerisinde Çorum’a hizmeti sürdüreceğiz” dedi.

 

‘AK PARTİYE OLAN GÜVEN BOŞA ÇIKMAYACAK’

Ülke olarak 1 Kasım seçimlerini geride bıraktıklarını, bu seçimde de milletin istikrar ve güvenden yana oy kullanarak AK Parti’yi yeniden tek başına iktidara taşıdığını hatırlatan Ceylan,  “AK Parti olarak 7 Haziran seçimlerinde halkımızın verdiği mesajı çok iyi okuduk. Aldığımız mesaj doğrultusunda da dersimize çok iyi çalıştık.

Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı milletimize çok iyi anlattık. Halkımızda ‘AK Parti söylerse yapar’ diyerek yine bize teveccüh gösterdi.

AK Parti olarak bizde verdiğimiz vaatleri yerine getirmek için şimdiden kolları sıvadık.

Seçim meydanlarında söz verdiğimiz gibi 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Asgari ücret net 1300 TL olacak. Emeklilere, gençlere sosyal devlet olmanın bir gereği olarak verdiğimiz tüm sözlerin hepsini yerine getireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Çünkü halkımıza 1 Kasım seçimlerinde verdiği kararlarında ne kadar haklı olduklarını bir kez daha göstermek istiyoruz” dedi.

 

‘BAŞIMIZI YERE EĞDİRMEDİNİZ’

Seçim süreci boyunca gittiğimiz her yerde güleryüzle karşılandıklarını,  bu güleryüzlü karşılamada İl Genel Meclisi üyelerinin götürdükleri hizmetlerde katkısının büyük olduğunu özellikle ifade eden AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan şöyle dedi:

“Bu güleryüz ve memnuniyetin yapılan hizmetlerden kaynaklandığının elbette bilinci içerisindeydik. Bu hizmetleri yapan siz İl Genel Meclisi üyelerimize teşekkür ediyorum.

Sizler her zaman işinizi hizmet sevdasıyla yaptınız.

İşinizi yaparken ‘halka hizmet, Hak’ka hizmettir’, ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturuyla hareket ettiniz.  Bu nedenle gittiğimiz her yerde başımız dik oldu. Başımızı hiçbir yerde eğdirmediğiniz için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum.

 

‘KIRSAL KALKINMADAN ÜLKE KALKINAMAZ’

Yeni dönemde Çorum’da tarımsal sulama yatırımlarına ağırlık vereceğiz. AK Parti’nin iktidara geldiği 2002 yılında Çorum’da sulanabilir toplam arazinin ancak  %12,8’i sulanırken, bu güne kadar yapılan çalışmalar neticesinde bu oran %48,7’ye yükselmiştir.  Milletvekilliğim döneminde önümüzdeki 4 yıl içerisinde Çorum’daki sulanabilir toplam tarım arazilerinin %90’nda sulu tarıma geçilmesi konusunda azami gayret göstereceğiz.

Milletvekilliği döneminde önceliğim sulu tarım olacaktır.  Bu konuda başlatılan Kızılırmak, Tımarlı, Dutludere, Koçhisar e Cemilbey Barajı projelerinin ivedilikle tamamlanması konusunda çaba göstereceğim.

Çorum’da sulanabilir arazilerin %90’ını sulu tarıma açtığımızda işte o zaman çiftçinin geliri artacak, refah düzeyi yükselecektir.

AK Parti olarak Türkiye’de olduğu gibi Çorum’da da kırsal kalkınmadan ülkenin kalkınmayacağı felsefesini izliyoruz.

Hizmet verirken, hassas olacağız.  Çorum’daki tüm renkleri kucaklayacağız.

 

AK Parti Çorum Milletvekili olarak, tek derdim ayrımsız Çorum’a hizmet olacak. Tüm teşkilatlarımızla birlikte takım ruhu içerisinde Çorum’a hizmeti sürdüreceğiz”

ETİKETLER : AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
Arşiv Arama
- -
Çorum Dost Haber
© Copyright 2018 Dost Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA