blackjack oyna

DEĞİŞİM ETÜD MERKEZİ, EĞİTİME HAZIR

ÇORUM’da resmi olarak eğitim faaliyetini sürdüren 3 kurumdan biri olan Değişim Etüt Eğitim Merkezi yeni eğiüim-öğretim dönemi ile ilgili hazırlıklarını tamamladı.
Bu haber 2015-09-01 01:25:44 tarihinde eklenmiştir.

Etüd Merkezi Müdürü sahibi Betül Çam, Çorum halkının TEOG hazırlık etütleri konusunda yeterli bilgiye sahip olmadığını söyledi.

Çam; “Çorum Değişim Etüt Eğitim Merkezi resmi olarak eğitim ve öğretim dönemini açmış bulunuyor. 31 Ağustos’tan okul açılma zamanına kadar ücretsiz eğitim vereceklerini açıklayan Değişim Etüt Eğitim Merkezi Kurum Müdürü Betül Çam, “Öğrencilerin yeni sisteme alışmaları için böyle bir ücretsiz ders veriyoruz. 6,7,8 sınıflar öncelik, ilk öğretim eğitimleri de dâhil tam kadro olarak eğitim ve öğretim sürecini başlatıyoruz.” dedi.
Bahçelievler Mahallesi Yeşilyurt 3.Sokak’ta faaliyet gösteren Değişim Etüt Merkezi, her branştan öğretmenleri ile tam kadro olarak hizmet verdiklerini anlatan Betül Çam, “Deneyimli alanında uzman kadrosu ile her branştan öğretmenlerimiz ile profesyonel eğitim verecek olan kurumumuz yeni döneme hazırdır.” dedi.

Etüd Merkezi’nde devamsızlık takip sistemi, günlük ödev yaptırımı ve kontrolü, ders tekrarı ve çözümü, İngilizce eğitimi ve koçluk sistemlerinin de bulunduğunu belirten Betül Çam, “Oniki kişilik sınıflarımızla kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sosyal ortamında yaratıldığı bir ortam, düzenli öğlen yemeği hizmeti ile sağlıklı bir biçimde sağlanmaktadır.”diye konuştu. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Çorum Dost Haber
© Copyright 2018 Dost Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA